6 סימנים שמומלץ לך לבצע ניקוי רעלים

שמתם לב שיש לכם או לבן הזוג ריח גוף לא נעים, או אולי עייפות מתמדת וחולשה כללית, תחושת כבדות לאחר ארוחה או חוסר תיאבון, נפיחות בעור הפנים, נשירת שיער חריגה, שקיות מתחת לעיניים? זו הדרך שבה הגוף שלנו מודיע שהוא מלא ברעלים, שומנים, יתר סוכר וחומרים מזיקים אחרים.

למרות העובדה שהטבע סיפק את מנגנוני הטיהור והניקוי העצמי של הגוף, ההשפעה של גורמים חיצוניים, כגון מתח, אקולוגיה, איכות המזון, אורח חיים וכו’, פוגעת בתהליכים טבעיים וה”מטאטא הטבעי” אינו יכול לטאטא את כל הפסולת מהגוף. הדבר מוביל לחסימה איטית של מערכות הגוף:
מהמעיים ועד לכלי הדם הקטנים. במקרים חמורים זה עלול גורם לשבץ מוחי מוקדם, בעיות ברמת הסוכר וכולסטרול, לחץ דם גבוה, מחלות מעיים ועוד.
הדרך הטובה ביותר לבדוק את מצב הגוף היא לבצע בדיקת דם אותה אנו ממליצים לבצע פעם בשנה.
לגביי תוצאות הבדיקות, נאריך במאמר אחר.
אספנו 6 סימנים נפוצים שהגוף מודיע שצריך ניקוי.

cholesterol detox

עייפות וחוסר אנרגיה

אם אתם מרגישים עייפים ותשושים רוב, למרות שינה מספקת וזקוקים לממריצים כמו קפאין או משקאות אנרגיה, כנראה שהגוף שלכם זקוק לניקוי.
אולי הסיבה היא תזונה לקויה ומחסור במרכיבים חיוניים, או שכלי הדם איבדו גמישות ונפח, מה שגורם לזרימת דם לקויה. לצערינו כולסטרול וסוכר גבוהים אינם עוד מחלה של קשישים וכבר נפוצים יותר ויותר בקרב אנשים בסביבות גיל 30. הסוכר והכולסטרול מצטברים בכלי הדם ומצמצמים את מעבר הדם. וכאשר זרימת הדם נפגעת מופיעים נמנום ועייפות כרונית.

ריח רע

לאדם בריא יש ריח מיוחד משלו, שבדרך כלל לא חריף במיוחד וכמעט ולא מורגש. אבל ברגע שהרעלים מצטברים בגוף, הם מייצרים גזים וריחות המשתחררים דרך העור והזיעה.
כשהריח משתנה זה אחד הסימנים בצורך לניקוי רעלים. ריחות רעים = הצטברות רעלים!

liver cleanse illustration 310x280

עצירות וכבדות בבטן

בעיות עיכול הן האיתות הברור ביותר לכך שכדאי לחשוב מחדש על התזונה שלך. הסיבה לעצירות והפרעות עיכול קשורה לרוב למאכלים שלנו, כמה אנחנו פעילים, כמה מים אנו שותים, וכו’ ואם מערכת העיכול לא מתמודדת עם פינוי פסולת, מומלץ לעזור לה. הניקוי יעניק למעיים הפסקה, ויאפשר להם לחזור לפעולה הטבעית שלהם.

בעיות שינה

חומרים מזיקים המצטברים בגוף משפיעים מצד אחד על רמת האנרגיה וגורמים לעייפות במהלך היום, ומצד שני עלולים להשפיע על הקצב פעילות הלב ולהוביל להפרעות שינה. הרעלים שהצטברו משפיעים על רמות הקורטיזול, מפריעים להפרשת סירוטונין והורמונים נוספים המאפשרים שינה איכותית.

נשירת שיער

כשאת מגלה שמברשת השיער או הכרית, מלאות שיער
כנראה שהזנת שורשי השיער נפגעה ובעצם השורשים מקבלים אספקת דם המכילה חומרים המחלישים את אחיזת שורשי השיער וגורמים לנשירתו. כמו תרופות ומזונות מתועשים.

כאבי מפרקים

אחד המקומות הנפוצים להצטברות רעלים, הם המפרקים. מעבר להתפתחות דלקות מפרקים מפאת הגיל או הגנטיקה, אחת הסיבות העיקריות היא הצטברות דלקת בעיקבות תזונה לקויה ותרופות המפריעות לכבד לפנות רעלים.

מהו ניקוי הגוף ? ומהן הדרכים לניקוי רעלים ?

ניקוי הגוף פירושו ניקוי מערכת העיכול והדם, עזרה לכבד בפינוי הרעלים.
ישנן שיטות רבות ושונות לניקוי עצמי.
צום, דיאטות, שייקים ומיצים. כולם עובדים ברמות שונות, אך לא תמיד נמליץ על כולם.
חלק מהניקויים ישאירו אותנו מוטשים וחלשים ואף עלולים לפגוע במערכת העיכול, דבר המקשה על החזרה לשיגרה ולמזונות “רגילים”.

ב-SHAMAN פיתחנו פורמולת צמחי מרפא D2complex, התומכת בניקוי ללא הרעבה או דיאטות קיצוניות, היא מסייעת בניקוי עמוק של הגוף ובסילוק עודפי רעלים, כולסטרול, שומנים וסוכר מכלי הדם וממערכות הגוף כולו. הפורמולה מכילה 6 צמחי מרפא המנקים בעדינות את הגוף, המעיים וכלי הדם. משקמים את פעילות מערכת העיכול, מעלים את רמות האנרגיה ומחזקים את המערכת החיסונית. צורה זו של ניקוי הגוף היא דרך יעילה ובטוחה יותר למניעת מחלות קשות בשלב מאוחר יותר.
שמרו על עצמכם והקשיבו להתראות הגוף.
בצעו ניקוי פעמיים בשנה והמשיכו לשמור על עצמיכם.

 

תוכן שאסור לפספס

מוצרים שאולי יעניינו אותך

PROBIOJA

PROBIOJA

diabetes program

התוכנית המהפכנית לסוכרת

ORMONIA

BREATHER. AVI SHAMAN

BREATHER

נגישות

אני מזמין אותך להצטרף למשפחת שאמן

נרשמים לשאמן קלינק ומקבלים 20% הנחה ומצטרפים לרשימת תפוצה וליווי אישי לאורך כל הטיפול.
איתך לאורך כל הדרך, אבי שאמן.
לקבלת ההנחה יש למלא את הפרטים.