שלום וברכות חברים יקרים.

שמי אבי שאמן עודד.

נטורופת והרבליסט קליני. נטורופתיה וצמחי מרפא נשענים בעיקר על רפואה מסורתית  ומחקרים חדשניים. בטיפול אני משלב רפואת צמחי מרפא סינית . הודית ומערבית. המטרה היא לאפשר ריפוי ראשוני וליעזר בצמחי מרפא לזירוז ושמירה על תיפקוד ובריאות

בשנת 2017, גב’  JULIA KORSUN (pr maneger) ואני החלטנו להעמיק ולמצוא פתרונות טבעיים לבעיות בריאות נפוצות. תפקידה היה לנתח את התוצאות על סמך מחקרי שוק ולקבל החלטות לגבי שיפור פורמולת הצמחים, בנוסף, בניית מערך שיווקי, פרסום ומתן פתרונות יעילים יותר למטופלים.

מילדותי הוקסמתי מסגולות הריפוי של צמחי מרפא ושיטות הרפואה המסורתית. למדתי מתכונים ונוסחאות ממקורות שבהם הרפואה המערבית פחות מוכרת. ובשנת 2008 העמקתי את הידע שלי במהלך 5 שנות לימודי במכללה לרפואה אלטרנטיבית, שם למדתי רפואה על כל מרכיביה. מהיום צברתי ניסיון כצמחי מרפא עם היבטים מדעיים של השפעות צמחים על הגוף. ועורכת מחקרים בתחום צמחי המרפא, אשר הובילו להרכבת פורמולות טיפוליות ייחודיות לפתרון בעיות בדרך טבעית.

השם שמאן מייצג את המרפא השבטי והוא נקרא כך במספר תרבויות. שילבתי את ניסיונם ומחקרים עדכניים על שיטות טיפול מורכבות המאפשרות לגוף לחזור לאיזון ובריאות ובצורה טבעית.

על ידי תזונה מאוזנת שנבחרה בקפידה, צמחי מרפא, פעילות גופנית מיטבית ותמיכה נפשית. זוהי הנוסחה לטיפול מוצלח במרפאה. דרך זו הובילה את המטופלים לתוצאות מדהימות וללא תרופות.

עבורי, כל מטופל הוא חבר. בשמאן לוח הזמנים מאוד גמיש, עם זמינות מקסימלית. אם אתה רוצה להתאושש ולשפר את הבריאות שלך. אשמח ללוות אותך להצלחה ובריאות.

מיומנויות

הרבליסט קליני

נטורופת

מטפלת בטווינה ועיסוי רפואי

חבר ב”איגוד הנטורופתים והרבליסטים בישראל”

חבר באגודת טווינא

 

קרינה אוזרוב. יועצת אורח חיים בריא ורופאה טבעית

שלום חברים יקרים שלי.

שמי קרינה אוזרוב. אני רופאה ויועצת לאורח חיים בריא, יועץ תוספי תזונה וצמחי מרפא.

את דרכי התחלתי בלימודי רפואה קונבנציונלית, מכיוון שאני בא ממשפחה של רופאים.

לאחר שקיבלתי תואר דוקטור באוקראינה, בגיל 22 החלטתי לעשות עליה לישראל.

הארץ הזו פתחה לי הזדמנויות חדשות לשפר את עצמי ופתחה לי דלתות לנסות כיוונים חדשים. טיילתי הרבה, למדתי תרבויות חדשות, חקרתי את גוף האדם ואת התהליכים הפיזיולוגיים המתרחשים בו.

בפעם הראשונה שטיילתי ברחובות ירושלים, שמתי לב לחנויות צמחי מרפא ומוצרים טבעיים והוקסמתי ממגוון הריחות והבקבוקים השונים, שלא ידעתי עליהם דבר אז.

התחום הזה פתח אצלי רצון עז לדעת ולהכיר יותר לעומק את הרפואה הטבעית.

מילדותי ספגתי את הידע ברפואה, אך לא הבנתי שמקורותיה הן מהטבע ובצמחים המקיפים אותנו

ישנן תכונות רפואיות.

סבתי טיפלה בי ובבני המשפחה בשיטות טיפול מסורתיות, ובזמנו זה נראה קסם ולא מובן.

לאורך חיי נעזרתי ברפואה הקונבנציונלית, וסמכתי על הפתרונות שהרפואה המודרנית מציעה לנו.

אבל בשלב מסוים, כשהגוף שלי הפסיק להגיב לטיפול, הבנתי שכדאי להסתכל לתוך עצמי ולהחליט לאן אני ממשיכה מכאן.

וההחלטה שלי הייתה חד משמעית – אני רוצה להכיר את עצמי, להיפטר מהתמכרויות לאוכל, להרגיש את הגוף והנפש מחוברים.

ואז התחלתי בשינוי מקום העבודה, והתחלתי ללמוד ולייעץ למטופלים על תזונה בריאה וכמובן התחלתי ליישם על עצמי כמו שאומרים_ “קודם כל להכיר את עצמך, אחר כך לטפל באחרים.” ההצלחה הדהימה אותי! ירדתי 27 ק”ג בפרק זמן קצר ופתרתי בעיות בריאות עם צמחי מרפא, תזונה מאוזנת ותוספי מזון טבעיים. הלקוחות שלי הגיעו להצלחות במגוון בעיות בריאות.

בשנת 2021 התחברתי לחברת SHAMAN והתחלתי בתמיכה וטיפול בלקוחות מכל העולם.

גיליתי שהמשימה החדשה שלי היא לפתוח בפני אנשים את הדלת לעולם הרפואה הטבעית.

בחלוף הזמן, התחלתי ללמוד נטורופתיה כדי להתמחות ולהכיר את הרפואה הטבעית המודרנית.

לאחר שסיימתי מספר רב של קורסים, אני ממשיכה לשפר את עצמי, מחברת כיוונים שונים ומשלבת את הידע שלי ברפואה קונבנציונלית, מסורתית ואלטרנטיבית.

החלום שלי הוא לשתף את הידע שלי ולחזק אתכם בדרך הטבע.

יקרים שלי, תאמינו לי, זה עובד.

KARINA SHAMAN


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 55

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 75