שלום וברכות חברים יקרים.

שמי אבי שאמן עודד.

נטורופת והרבליסט קליני. נטורופתיה וצמחי מרפא נשענים בעיקר על רפואה מסורתית  ומחקרים חדשניים. בטיפול אני משלב רפואת צמחי מרפא סינית . הודית ומערבית. המטרה היא לאפשר ריפוי ראשוני וליעזר בצמחי מרפא לזירוז ושמירה על תיפקוד ובריאות

בשנת 2017, גב’  JULIA KORSUN (pr maneger) ואני החלטנו להעמיק ולמצוא פתרונות טבעיים לבעיות בריאות נפוצות. תפקידה היה לנתח את התוצאות על סמך מחקרי שוק ולקבל החלטות לגבי שיפור פורמולת הצמחים, בנוסף, בניית מערך שיווקי, פרסום ומתן פתרונות יעילים יותר למטופלים.

מילדותי הוקסמתי מסגולות הריפוי של צמחי מרפא ושיטות הרפואה המסורתית. למדתי מתכונים ונוסחאות ממקורות שבהם הרפואה המערבית פחות מוכרת. ובשנת 2008 העמקתי את הידע שלי במהלך 5 שנות לימודי במכללה לרפואה אלטרנטיבית, שם למדתי רפואה על כל מרכיביה. מהיום צברתי ניסיון כצמחי מרפא עם היבטים מדעיים של השפעות צמחים על הגוף. ועורכת מחקרים בתחום צמחי המרפא, אשר הובילו להרכבת פורמולות טיפוליות ייחודיות לפתרון בעיות בדרך טבעית.

השם שמאן מייצג את המרפא השבטי והוא נקרא כך במספר תרבויות. שילבתי את ניסיונם ומחקרים עדכניים על שיטות טיפול מורכבות המאפשרות לגוף לחזור לאיזון ובריאות ובצורה טבעית.

על ידי תזונה מאוזנת שנבחרה בקפידה, צמחי מרפא, פעילות גופנית מיטבית ותמיכה נפשית. זוהי הנוסחה לטיפול מוצלח במרפאה. דרך זו הובילה את המטופלים לתוצאות מדהימות וללא תרופות.

עבורי, כל מטופל הוא חבר. בשמאן לוח הזמנים מאוד גמיש, עם זמינות מקסימלית. אם אתה רוצה להתאושש ולשפר את הבריאות שלך. אשמח ללוות אותך להצלחה ובריאות.

מיומנויות

הרבליסט קליני

נטורופת

מטפלת בטווינה ועיסוי רפואי

חבר ב”איגוד הנטורופתים והרבליסטים בישראל”

חבר באגודת טווינא

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 55

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 75