ברכות, חברים

שמי אבי שמן עודד. אני נטורופתית והרבליסט קליני. נטורופתיה וצמחי מרפא נשענים בעיקר על רפואה מסורתית עתיקה ומחקרים חדשניים. בטיפול אני משלבת רפואת צמחי מרפא סינית, הודית ומערבית. הפילוסופיה שלי היא יכולת הריפוי הראשונית של הטבע והיכולת של הגוף להחלים בצורה טבעית.

בשנת 2017, גברת JULIA KORSUN (pr maneger) ואני החלטנו להעמיק ולמצוא פתרונות טבעיים לבעיות בריאות נפוצות. תפקידה היה לנתח את התוצאות על סמך מחקרי שוק ולקבל החלטות לגבי שיפור פורמולת הצמחים, בנוסף, בניית מערך שיווקי, פרסום ומתן פתרונות יעילים יותר למטופלים.

מילדותי הוקסמתי מסגולות הריפוי של צמחי מרפא ושיטות הרפואה המסורתית. למדתי מתכונים ונוסחאות ממקורות שבהם הרפואה המערבית פחות מוכרת. ובשנת 2008 העמקתי את הידע שלי במהלך 5 שנות לימודי במכללה לרפואה אלטרנטיבית, שם למדתי רפואה על כל מרכיביה. מהיום צברתי ניסיון כצמחי מרפא עם היבטים מדעיים של השפעות צמחים על הגוף. ועורכת מחקרים בתחום צמחי המרפא, אשר הובילו להרכבת פורמולות טיפוליות ייחודיות לפתרון בעיות בדרך טבעית.

השם שמאן מייצג את המרפא השבטי והוא נקרא כך במספר תרבויות. שילבתי את ניסיונם ומחקרים עדכניים על שיטות טיפול מורכבות המאפשרות לגוף לחזור לאיזון ובריאות ובצורה טבעית.

על ידי תזונה מאוזנת שנבחרה בקפידה, צמחי מרפא, פעילות גופנית מיטבית ותמיכה נפשית. זוהי הנוסחה לטיפול מוצלח במרפאה. דרך זו הובילה את המטופלים לתוצאות מדהימות וללא תרופות.

עבורי, כל מטופל הוא חבר. בשמאן לוח הזמנים מאוד גמיש, עם זמינות מקסימלית. אם אתה רוצה להתאושש ולשפר את הבריאות שלך. אשמח ללוות אותך להצלחה ובריאות.

מיומנויות

הרבליסט קליני

נטורופת

מטפלת בטווינה ועיסוי רפואי

חבר ב”איגוד הנטורופתים והרבליסטים בישראל”

חבר באגודת טווינא

נגישות

אני מזמין אותך להצטרף למשפחת שאמן

נרשמים לשאמן קלינק ומקבלים 20% הנחה ומצטרפים לרשימת תפוצה וליווי אישי לאורך כל הטיפול.
איתך לאורך כל הדרך, אבי שאמן.
לקבלת ההנחה יש למלא את הפרטים.