5 סיבות לטיפול בצמחי מרפא

ובכן, כמה עוד אפשר להמשיך להתנגד ? אני יודע שרבים מכם ספקנים לגבי צמחי מרפא וטיפולים אלטרנטיביים אחרים. לידיעתך, זה לא מפתיע.

התנגדות עיקשת כזו נובעת מסיבות תרבותיות והתפתחות החברה, מכיוון שבמדינות המערב מזה שנים רבות קיימת תעמולה וחשיפה בלעדית של תרופות כאופציה היחידה והיעילה ביותר. ולמרות שכעת הרפואה ההוליסטית והאלטרנטיבית הפכה לזמינה ופופולארית מאוד בישראל ובמדינות מפותחות רבות אחרות, ישנם עדיין “אגוזים קשוחים” הדוחים בתוקף את שיטותיה ומתכחשים לכל הטיעונים להצלחתה.

אספתי 5 סיבות עיקריות, למה כדאי לנסות את הטיפול בצמחי מרפא.

אין תופעות לוואי

טיפול בצמחי מרפא עדין יותר מתרופות. הצמחים נספגים ומטפלים בגופינו ביעילות, ללא העמסה על הכבד ואינם הורסים שכבות ריריות במערכת העיכול.

חיסכון בכסף

למרות שאנו אומרים שבבריאות “לא חוסכים בכסף”, עדיין השיקול הכלכלי חשוב. וכשהשוויתי את עלויות הטיפול בקופת החולים לעומת הטיפול שלי, הייתי מופתע. אתן דוגמא לחולה עם דלקת בשלפוחית ​​השתן.
בדיקה כוללת:

למצוא תור לרופא ובהקדם האפשרי.

אנטיביוטיקה – לפחות לשבועיים.

פרוביוטיקה – לפחות לחודש

הנסיעה לרופא, ביזבוז יום עבודה, או מספר ימים. דלק, חניה, אי נוחות בחדר המתנה ועלות התרופות, למרות הסיבסוד.

הסכום המינימלי יגיע ל: 500 שקל

במקביל, טיפול לחודשיים בצמחי מרפא של “SHAMAN” עם “UROCLEAN” שלושה בקבוקים של 100 כמוסות יעלה – 470 שקל

הוכחות וראיות מדעיות

אם לא השתכנעת ביעילות הרפואה הסינית המסורתית (הספר הצהוב), שהוכחה, אומתה ונמשכת כבר אלפי שנים. ואתה זקוק למחקר בקבוצת מיקוד, מחקר במעבדה, או סטטיסטיקה. אז נכון להיום, רפואת הצמחים המודרנית מבוססת אך ורק על גישה מדעית. ישנם מרכזים בעולם בהם נערכים מחקרים על השפעותיו של כל צמח, ורק לאחר מכן הוא מומלץ לטיפול במחלות המתאימות. להלן חלק מהאתרים האהובים עליי, המפרסמים מאמרים מדעיים רבים על תכונותיהם הרפואיות של צמחים. 3 אתרים לדוגמא:Pubmed.ncbi

Tandfonline

scholar.google.co.il

טיפול מקיף

פעולתו של צמח אחד אינה מוגבלת לבעיה אחת בלבד ובדרך כלל מטפלת ב- 2-3 בעיות לפחות. לדוגמא: החילבה משמש בעיקר לאיזון רמת הסוכר בדם, אך יחד עם זאת, הוא גם מאזן את שומני הדם, נוגד דלקת, משפר זרימת דם, מעלה טסטוסטרון, משקם ריריות בדרכי הנשימה ועוד.

לכן, תגובתם של מטופלים לעתים קרובות מפתיעה, והם מדווחים על שיפור במצבם הכללי, ללא קשר לבעיה הספיציפית שלשמה הם קיבלו את הפורמולה. כמו עירנות במשך היום, או שיפור התיפקוד המיני.

הרכב כימי עשיר

תרופות רבות מתקבלות ממקורות טבעיים. “פניצילין” מופק מעובש, “כורכומין” משורש כורכום, או “ברברין” מקופטיס סיננסיס. אבל, תרופות אלה מורכבות מאלמנט אחד בלבד ולדעתי לוקות בחסר וביכולת הריפוי השלם, ההוליסטי, שבו כל רכיבי הצמח פועלים בשיתוף פעולה מלא. בכורכום, בנוסף לכורכומין, יש גם פלבנואידים, שהם נוגדי דלקת, נוגדי קרישה, משפרים תיפקוד הלב והכבד. Uconan A+C תרכובת פוליסרכריד המחזקת את מערכת החיסון. סיסקוטרפן, Aromatic turmerone, הוכח במחקרים שהוא יעיל להלצהיימר ולשבץ מוחי. וכמובן ישנם עוד חומרים.

אם עדיין נראה לך שתגובות המטופלים והמטופלות הן פיקטיביות, או אולי כל רפואת הצמחים היא שקר וכולם נכנעים למגמות אופנה. אז מומלץ לך לנסות, אפילו פעם אחת. אין לך מה להפסיד. כנראה רק בריאות טובה ובטוחה יותר

תוכן שאסור לפספס

מוצרים שאולי יעניינו אותך

PROBIOJA

PROBIOJA

diabetes program

התוכנית המהפכנית לסוכרת

ORMONIA

BREATHER. AVI SHAMAN

BREATHER

נגישות

אני מזמין אותך להצטרף למשפחת שאמן

נרשמים לשאמן קלינק ומקבלים 20% הנחה ומצטרפים לרשימת תפוצה וליווי אישי לאורך כל הטיפול.
איתך לאורך כל הדרך, אבי שאמן.
לקבלת ההנחה יש למלא את הפרטים.