טיפול משולב בסוכרת

הקבוצה החדשה מתחילה

ב- 10.03.19


הצטרף

שלב 1

הרשם וקרא את הכללים

2 שלב

תשלום עבור התוכנית

3 שלב

הכן בדיקות אחרונות וקבע פגישה

על התוכנית

בתוכנית היחודית להילחם בסוכרת, אנו נשענים על בסיס מחקרים מהעולם כולו ובעיקר מהרפואה הסינית, ובתקופה של 3 חודשים ועל בסיס פרטני, מקבלים את מגוון הדרכים האופטימלי להילחם בסוכרת, עם הפטריות בהבט הפיסי ופסיכולוגי של מחלה.

השילוב של כל הכלים בטיפול שלי, יעזור לגופך לשחרר את רמת הסוכר. מתבסס על שיפור הבריאות ואורח החיים האישי שלך. ובעצם לא רק לנצח את המחלה, אלא גם לשפר את איכות החיים.

היתרונות של התוכנית

ייעוץ מקוון 24/7

יישום הדרגתי של התוכנית

הדרכה וליווי אישיים

ללא דיאטה קיצונית והגבלות חמורות

אני התוכנית

יעוץ תזונתי  תפריט אישי ונוח המותאם לצרכים שלך, עם שיפור הרגלי אכילה . במרכז התוכנית נחשוף את עקרונות התזונה והשימוש בה כדי לשפר את חילוף החומרים ואת העיכול, ובתהליך הזה נאזן את כל הגוף המערכות.

קומפלקס צמחים  D2COMPLEX היא פורמולת צמחים שפותחה ע”י SHAMAN. הפורמולה מבוססת על מתכון עתיק המשמש לאיזון רמת הסוכר בדם כבר מאות שנים. נטילת הפורמולה ל- 3 חודשים מקדם ומזרז החלמה ואפשר להפחית את השימוש בתרופות.

פגישות  פגישות אישיות אחר כדי להתאים את התנהגות ולדמות קוב התק ושינויים במצבך, תוך מתן יעוץ לשיפור הרגלי אכילה, שיפור ועזרה בהתמודדות מול הרגלים המעכבים חיים בעונה.

מפגשי עיסוי  של טיפולי עיסוי ושיטות שונות. ישחרר את כאבי השרירים, ירגיע מתחים ויתמוך פיזית ומנטלית את עצמך ובעצם מוביל את הגוף לריפוי.

הדרכת פעילות ספורט  תכנית אימונים יחודית ומותאמת אישית לך. זה יעזור לחזק את החסינות הטבעית ולשפר את חילוף החומרים וזרימת דם. האימון יתקיים בבכל מקום שתבחר עם ליווי צמוד


הפעל את התוכנית

6 שלבי התוכנית

התוכנית מורכבת מ-6 שלבים. כל שלב נמשך כשבועיים

התוכנית תעודכן כל שבועיים ותותאם לתוצאות שלך

שלב א
שלב ב
שלב ג
שלב ד
שלב ה
שלב ו
שלב א

התחלה פשוטה

זה מתחיל בשינויים קלים באורח החיים שלך, מתאים לך תפריט בסיסי לתמיכה וניקוי מערכת העיכול, נלמד בהדרגה את הגוף להתמודד מול הפיתוח בתזונה ובהרגלים הגורמים לעליית הסוכר. אנו נשתדל להוציא מזונות מן החי ומזונות מתועשים, אך יחד עם זה נספק תזונה מלאה ומשביעה כדי לתמוך בגוף נתחיל בניקוי ראשון של מערכת העיכול ושפר חילוף חומרים, במטרה להכין את הגוף לשלבים הבאים פעילים גופנית.

שלב ב

שליטה בסטרס בחייך

זה אנו נחזק את ההרמוניה וההשלמה הפסיכולוגית, נרגיע מתחים אשר מפירים את האיזון הרגשי ומזיקים לגוף. נתחיל לתרגל נשימה נכונה ושיטות אלטרנטיביות אחרות להורדת מתח. אנו נבדוק את תוצאות השלב הראשון ונשפר את התוכנית. בנוסף אנו נבנה תפריט קצת יותר מאתגר ונסיר מזונות שעלולים להוות גורם מעכב .

שלב ג

חיזוק הגוף

לאחר כחודש אנו נוסיף פעילות גופנית המותאמת לך, בשבועיים אלה אנו ניתן לך הדרכה וליווי לפעילות גופנית, חשיבות שילוב הספורט מאוד גבוהה להצלחה, כל תוכנית מותאמת אישית ליכולות שלך. בתזנה אנו נוסיף מזונות לחיזוק מערכת שריר שלד. התפריט יהיה מותאם לחיזוק ותמיכה מטבולית במטרה לחזק את מערכת החיסון ולתמוך בתהליך ניקוי הסוכר מכלי הדם.

שלב ד

התוכנית ודיוק הערכה

זהו השלב שבו עברת קיברת דרך, הגעת לנקודה ראשונה של הצלחה שתשאר איתך להמשך. השינוי כבר נראה לעין ובמבט לאחור אפשר לראות התקדמות, בשלב זה אנו לוקחים בדיקת דם כדי לבחון בפירוט רב יותר ולהתאים את התוכנית הן בתזונה והן בפעילות גופנית בצורה מדויקת יותר. ישנה חשיבות לתגובת הגוף לתהליך.

שלב ה

השיטות שילוב

הגוף שלך נעשה חזק יותר מיום ליום, ואנו נגביר מעט את הפעילות הגופנית. בשלב זה אנו אנו נשנה לך שוב את התפריט במטרה להשיג שינוי מירבי, נבצע תרגילי נשימה, תרגולי נשימה יעזרו בניקוי ויעשירו בחמצן ובנוסף יעלו את תחושת הסיפוק ואת היכולת להמשיך בתהליך. וכמו כן נלמד על דרכים לשיפור החוסן הפיזי והנפשי.

שלב ו

בשליטתך התוכנית בניית

בשבועיים האלה אנו נספק לך כלים להתמודדות להמשך הדרך וללא ליווי, נראה לך תחבולות לשיכנוע הגוף להמשיך ולשמור על ההישגים שלך. המטרה בשלב זה היא להשריש הרגלים בתזונה ובפעילות הגופנית ונלמד ליצור תפריט מאוזן ופעילות ספוטיבית לבד ונחזק את היכולת שלך לחיות באיכות חיים טובה ועצמאית.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

רוצה לנצח סוכרת ?

התחל את התוכנית 12 שבועות.

אנו ניתן לך כל מה שאתה צריך להילחם בסוכרת סוג 2.

אספקת הפורמולה D2COMPLEX

חיזוק הגוף, צעד אחר צעד

אימון משולב

3 התייעצויות בפגישה אישית

24/7 תמיכה מקוונת

12 שבועות

  • 1750


התחל תוכנית

תכונות נוספות

הוסף טיפולי עיסוי (לשיפור זרימת הדם.)

עלות עיסוי בתוכנית הוא עד 50% זול יותר.סיור קניות

בחר את המזון בדרך חכמה יותר!
הדרכת קניית מוצרי מזון עם נטורופת, בחנות המועדפת עליך.


ייעוץ אישי

התייעצות עם נטורופת, אימון, ליווי והדרכה אישית.


תגובות

תקנון התוכנית

  1. תוכנית הסוכרת מיועדת לגברים ונשים ללא הגבלות גיל. הטיפול מתאים אישית לכל הצרכים של כל משתתף. לכן, לפני תחילת התוכנית, יש צורך לעבור בדיקות דם להתייעץ עם המטפל.
  2. משך התכנית הוא 12 שבועות לכל המשתתפים. הקבוצה החדשה מתחילה לפי לוח הזמנים מתוכנן מראש.
  3. לא ניתן להשהות או להקפיא את התוכנית. אם מסיבה כלשהי ישנו קושי למלא את כל ההמלצות בתוכנית, ניתן לבצע את המינימום, הכולל נטילת קפסולות הצמחים ועמידה ביעוץ התזונתי .
  4. מעבר לשלב הבא אפשרי רק לאחר אישור המטפל, אשר יהיה תלוי בניתוח מצבו של המשתתף.
  5. התוכנית מורכבת מ -6 שלבים. כל שלב נמשך שבועיים. ישנה חשיבות גבוהה מאוד להירתמות וציות לכללי התוכנית, ההתקדמות, תלויה בעיקר בך ותוכל למצות את המירב ב-12 שבועות של התוכנית.
  6. התוצאות שהושגו הן אינדיווידואליות לכל משתתף ותלויות במאפייני הגניזם ובהתאמה לתוכנית. משמעת עצמית היא הדרך היחידה להשיג תוצאות תוצאות !

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 55

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/npdgeobgaqdq/public_html/wp-content/themes/hello-elementor-child/template-parts/single.php on line 75