תוכנית הטיפול המשולב בסוכרת

הקבוצה החדשה מתחילה

ב- 10.03.19

diabetes program

1 שלב

הרשם וקרא את הכללים

2 שלב

תשלום עבור התוכנית

3 שלב

הכן בדיקות דם אחרונות וקבע פגישה

על התוכנית

בתוכנית היחודית להילחם בסוכרת, אנו נשענים על בסיס מחקרים מהעולם כולו ובעיקר מהרפואה הסינית, ובתקופה של 3 חודשים ועל בסיס פרטני, תקבל את מגוון הטיפולים האופטימלי כדי להילחם בסוכרת, עם התמודדות בהבט הפיסי ופסיכולוגי של מחלה.

השילוב של כל הכלים בטיפול שלי, יעזור לגופך לאזן את רמת הסוכר. הטיפול מתבסס על שיפור הבריאות ואורח החיים האישיים שלך. ובעצם לא רק לנצח את המחלה, אלא גם לשפר את איכות החיים.

היתרונות של התוכנית

24/7 ייעוץ מקוון

יישום הדרגתי של התוכנית

הדרכה וליווי אישיים

ללא דיאטה קיצונית והגבלות חמורות

מרכיבי התוכנית

יעוץ תזונתי תפריט אישי ונוח המותאם לצרכים שלך, עם שיפור הרגלי אכילה . במרכז התוכנית נחשוף את עקרונות התזונה הבריאה ונשתמש בה כדי לשפר את חילוף החומרים ואת העיכול, ובתהליך הזה נאזן את כל מערכות הגוף.

קומפלקס צמחים D2COMPLEX היא פורמולת צמחים שפותחה ע”י SHAMAN. הפורמולה מבוססת על מתכון עתיק המשמש לאיזון רמת הסוכר בדם כבר מאות שנים. נטילת הפורמולה ל- 3 חודשים מקדם ומזרז החלמה ומאפשר להפחית את השימוש בתרופות.

פגישות תמיכה פגישות אישיות כדי להתאים את הטיפול ולעקוב אחר התקדמות ושינויים במצבך, תוך מתן יעוץ לשיפור הרגלי אכילה, שיפור אורח חיים ועזרה בהתמודדות מול הרגלים המעכבים בתהליך.

עיסוי מפגשים של טיפולי עיסוי ובמגוון שיטות. הטיפול ישחרר את כאבי השרירים, ירגיע מתחים ויתמוך פיזית ומנטלית בתהליך כולו ובעצם מוביל את הגוף לריפוי.

הדרכת פעילות ספורט תכנית אימונים יחודית ומותאמת אישית לך. זה יעזור לחזק את החסינות הטבעית ולשפר את חילוף החומרים וזרימת דם. האימון יתקיים בבכל מקום שתבחר עם ליווי צמוד

6 שלבי התוכנית

התוכנית מורכבת מ 6 שלבים. כל שלב נמשך כשבועיים

התוכנית תעודכן כל שבועיים ותותאם לתוצאות שלך

Error: Contact form not found.

רוצה לנצח סוכרת ?

התחל את התוכנית 12 שבועות.

אנו ניתן לך כל מה שאתה צריך להילחם בסוכרת סוג 2.

אספקת הפורמולה D2COMPLEX
חיזוק הגוף, צעד אחר צעד
אימון משולב
3 התייעצויות בפגישה אישית
24/7 תמיכה מקוונת

12 שבועות

תכונות נוספות

הוסף טיפולי עיסוי (לשיפור זרימת הדם.)

עלות עיסוי בתוכנית הוא עד 50% זול יותר.

סיור קניות

בחר את המזון בדרך חכמה יותר!
הדרכת קניית מוצרי מזון עם נטורופת, בחנות המועדפת עליך.

ייעוץ אישי

התייעצות עם נטורופת, אימון, ליווי והדרכה אישית.

תגובות

תקנון התוכנית

  1. תוכנית הסוכרת מיועדת לגברים ונשים ללא הגבלות גיל. הטיפול מתאים אישית לכל הצרכים של כל משתתף. לכן, לפני תחילת התוכנית, יש צורך לעבור בדיקות דם להתייעץ עם המטפל.
  2. משך התכנית הוא 12 שבועות לכל המשתתפים. הקבוצה החדשה מתחילה לפי לוח הזמנים מתוכנן מראש.
  3. לא ניתן להשהות או להקפיא את התוכנית. אם מסיבה כלשהי ישנו קושי למלא את כל ההמלצות בתוכנית, ניתן לבצע את המינימום, הכולל נטילת קפסולות הצמחים ועמידה ביעוץ התזונתי .
  4. מעבר לשלב הבא אפשרי רק לאחר אישור המטפל, אשר יהיה תלוי בניתוח מצבו של המשתתף.
  5. התוכנית מורכבת מ -6 שלבים. כל שלב נמשך שבועיים. ישנה חשיבות גבוהה מאוד להירתמות וציות שלך לכללי התוכנית, ההתקדמות בשלבים תלויה בעיקר בך, ותוכל למצות את המירב ב 12 שבועות של התוכנית.
  6. התוצאות שהושגו הן אינדיווידואליות לכל משתתף ותלויות במאפייני האורגניזם ובהתאמה לתוכנית. משמעת עצמית היא הדרך היחידה להשיג תוצאות משמעותיות !
Accessibility