ברכות, חברים

שמי אבי עודד. כ- 8 שנים עוסק ברפואה הטבעית. העבודה מתמקדת בשנים האחרונות בתחום הנטורופתיה וצמחי המרפא ובנויה על הרפואה המסורתית העתיקה, אני משלב רפואה סינית, הודית ורפואת הצמחים המערבית. הפילוסופיה שלי היא האמונה בכוח הריפוי הראשוני של הטבע ויכולת הגוף להחלים בדרך טבעית.

מילדות ריתקו אותי סגולות הריפוי של צמחי מרפא ושיטות של הרפואה המסורתית. למדתי מתכונים ופורמולות ממקורות בהם הרפואה המערבית פחות מוכרת. וב -2008 העמקתי יותר את הידע במהלך 5 שנות הלימוד במכללה לרפואה אלטרנטיבית, בה למדתי את הרפואה על כל מרכיביה. נכון להיום רכשתי ניסיון כהרבליסט עם היבטים מדעיים של שפעות הצמח על הגוף. ומנהל מחקרים בתחום צמחי מרפא, שהובילו להרכבה של נוסחאות טיפוליות יחודיות לפיתרון מחלת הסוכרת בדרך טבעית.

השם שאמן מייצג את המרפא השבטי ונקרא כך במספר תרבויות.שלבתי מניסיונם וממחקרים עדכניים על דרכי טיפול מורכבות המאפשרות להחזיר את הגוף לאיזון ובריאות ובדרך טבעית.

על ידי תזונה מאוזנת, הנבחרת בקפידה, צמחי מרפא, פעילות גופנית אופטימאלית ותמיכה מנטלית. זו היא הנוסחה לטיפול מוצלח בקליניקה. הדרך הזו הובילה מטופלים לתוצאות מדהימות וללא תרופות.

אצלי כל מטופל – הוא חבר. ב”שמאן” לוחו הזמנים מאוד גמיש, עם זמינות מירבית. אם תרצה להחלים ולשפר בריאותך. אני אשמח ללוות אותך להצלחה ובריאות.

כישורים

הרבליסט קליני

נטורופת

מטפל בטווינה ועיסוי רפואי

חבר “באגודת הנטורופתים וההרבליסטים בישראל”

חבר “איגוד הטווינה”

Accessibility